Czym jest bunq? Z tego korzystają pracownicy McDo-It!

bunq to aplikacja bankowa, w której założenie konta jest całkowicie darmowe. Wszystkim możesz zarządzać ze swojego smartphonu!

bunq to idealne rozwiązanie dla pracowników agencji tymczasowych – takich jak McDo-It, którzy nie zdążyli założyć konta w euro w Polsce.

Strona internetowa: https://www.bunq.com/en/

Pobiez aplikacje bunq z Aap Store lub Google Play. Żeby zacząć korzystać z mobilnej bankowości, wystarczy zalozyc konnto bankowe z własnym IBAN (jest to międzynarodowy standard numerowania kont bankowych obowiązujący w ponad 60 krajach na świecie.). Jedynie co potrzebujesz to dowod osobisty lub paszport no i oczywiscie smartphone.

Dla kogoś, kto ceni sobie wygodę, szybkość i darmowe rozwiązania, bunq jest najlepszą opcją. To alternatywa normalnego konta bankowego – jest tak samo bezpieczny oraz dostarcza równie rozbudowanych możliwości, jak na przykład dzielenie konta z rodziną, czy przyjaciółmi, ekspresowe przelewy i pełna mobilność.

Pracownicy McDo-It korzystają z Bunqu, ceniąc sobie szybkość oraz możliwość wglądu we wszystkie transakcje z pozycji telefonu.