Jak rozpocząć nowy rok z dodatkowymi funduszami?

Początek roku dla wielu kojarzy się z postanowieniami, za którymi idzie wyznaczanie określonych do zrealizowania celów. Ten okres szczególnie sprzyja nowym wyzwaniom i wielu planom, lecz najczęściej, aby uczynić je realne potrzebne są odpowiednie do tego środki. Zbliża się koniec roku, a nie masz pomysłu, jak zwiększyć zasoby w budżecie, aby wejść w nowy rok z większymi możliwościami?

Naszą propozycją jest podjęcie pracy tymczasowej w Holandii na okres świąteczny!

Holandia jest idealnym krajem, by zarobić w szybkim czasie. Holendrów cechuje brak pogawędek, co i nas – Polaków zachęci do konkretnego działania, szybkiej i efektywnej pracy i wyników w postaci wysokich zarobków. Nasza agencja również docenia konkretne działania, dlatego jeśli wyślesz CV do naszego biura, bardzo szybko otrzymasz odpowiedź i zdobędziesz możliwość szybkiego podjęcia pracy, nawet kilku dni po złożeniu aplikacji.

Co musisz przygotować, podejmując decyzję o wyjeździe do pracy?

Zabierz odpowiednią odzież, obuwie i leki. Najważniejszymi kwestiami formalnymi zajmiemy się my. Musisz się nastawić na aktywność, która jest związana z podjęciem pracy, a przy okazji przyda się naprawdę sporo determinacji. Jednak będąc zmotywowanym i wytrwałym osiągniesz efekty, na które liczysz i wrócisz zadowolony.

Potrzebujesz dodatkowej zachęty?

Zachęcamy do wysłania nam swojego CV, podjęcia pracy już teraz, ponieważ czasu do końca roku nie pozostało wiele. Osoby, które będą pracować w przedziale czasowym od 24.12.2018 do 06.01.2019 nie będą ponosić kosztów zakwaterowania i transportu za okres tygodnia 52, jak i 01. Bonus będzie wynosił 160 euro!

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@mcdoit.pl