Najbardziej innowacyjne zakupy spożywcze zrobisz w Amsterdamie

Albert Hejin jest najpopularniejszą holenderską siecią supermarketów, których liczba sięga 850 w całym kraju. Przez 10 lat funkcjonowały także w Polsce pod nazwą „Albert”.
Marka postanowiła postawić krok dalej na rynku handlu detalicznego i otworzyć wyjątkowo innowacyjne sklepy spożywcze pod nazwą „Albert Hejin to go”. Twórcą przyświecała idea robienia zakupów w sposób szybki, wygodny, bez kolejek i zbędnych formalności.

Na czym polegają zakupy w tym miejscu?

Każdy produkt w sklepie ma swój indywidualny kod, decydując się na zakup określonego artykułu przykładamy specjalną kartę AH to Go lub dedykowaną aplikację sklepu do urządzenia z kodem. Należność za transakcję zostanie ściągnięta z karty w niedługim czasie po dokonaniu zakupów. Formalności kończą się w tym miejscu. Po zeskanowaniu kodu można opuścić sklep z zakupionym przez nas produktem.

Pierwszym miejscem, w którym można skorzystać z nowoczesnego sposobu dokonywania zakupów jest sklep zlokalizowany w Amsterdam Medisch Centrum, a w najbliższym czasie ich liczba w Amsterdamie znacznie się zwiększy.

Zaproponowane rozwiązanie całkowicie eliminuje dyskomfort związany z kolejkami do kasy, monotonny sposób pracy przy kasowaniu produktów czy także eliminuje obrót gotówki. Innowacyjne sklepy będą stale poddawane testom, dzięki którym zostaną wyeliminowane wcześniej nieprzewidziane błędy.

Materiał z zakupów w tym miejscu można zobaczyć pod linkiem