Odzyskaj zwrot podatku za pracę w Holandii!

Warto zgłosić się po rozliczenie za pracę w Holandii, bo… możecie uzyskać swój nadpłacony podatek! Średni zwrot naszych klientów to ponad 2 tysiące złotych za rok.

Pieniądze można odzyskać nawet do 5 lat wstecz. Jeśli otrzymaliście z holenderskiej skarbówki wezwanie do rozliczenia – macie obowiązek się rozliczyć! Z nami będzie to szybkie i proste. Pomożemy Wam wypełnić dokumenty, wstępnie obliczymy ile zwrotu podatku wam przysługuje i rozliczymy w holenderskim urzędzie na najkorzystniejszych warunkach. Doliczymy wszystkie przysługujące Wam ulgi (np.: tzw. rozłąkowe czy ulgę na dzieci). Jesteśmy w stałym kontakcie z holenderskim urzędem podatkowym, więc wiemy o nadchodzących zmianach, które obrócimy na Państwa korzyść. Dodatkowo, podpowiemy Wam, ile możecie zyskać dzięki zasiłkowi na dzieci Kinderbijslag oraz dodatkowi Zorgtoeslag.

Do rozliczenia będzie nam potrzebne:

-Jaaropgaaf – rodzaj PIT, który otrzymasz od pracodawcy po skończeniu roku podatkowego.

 

-Salaris – czyli miesięczne pokwitowanie wypłat i potrąconych podatków, wystarczy posiadać ostatni z nich.

 

-za lata 2015 i kolejne – dokument UE/WE, który pobierzesz wraz z naszym kompletem dokumentów, a wypełnia go i podbija pieczątką Twój urząd skarbowy w Polsce w miejscu zameldowania.

Dokument ten jest potrzebny wyłącznie w przypadku, gdy Twoje dochody z Holandii wynosiły minimum 90% dochodów ze wszystkich krajów w danym roku podatkowym.

 

Kontakt:

Mob :0048 509 487 894

Tel:0048 42 207 34 34

Mail: agency@solidservice.pl