Połączyliśmy siły, McDo-It się powiększa!

McDo-It B.V. to teraz marka zawierająca kilka firm w sobie. Jesteśmy na etapie łączenia komunikacji w jedną całość, by pracownicy i społeczność w Social Media przyzwyczaili się do tej zmiany.

Co to oznacza dla aktualnych i przyszłych pracowników?

Fuzja, którą dokonaliśmy łącząc kilka marek w jedną sprawi, że będziemy mogli ulepszyć system zarządzania kadrą pracowniczą. Nasz plan na 2018 zakłada wprowadzenie m.in. aplikacji mobilnej, w której w łatwy i przejrzysty sposób każdy pracownik sprawdzi ilość przepracowanych przez siebie godzin, koszty za ubezpieczenie czy zakwaterowanie.

Dobrze działający system to korzyść dla pracowników

Bieżący wgląd w swoje rozliczenia i kontrola nad wypłatami sprawi, że unikniemy jakichkolwiek niejasności, co do ilości godzin, stawek i potrąceń za mieszkanie i dojazdy do pracy. Każdy będzie mógł zalogować się na swoje indywidualne konto, by sprawdzić historię swojej pracy, od początku zatrudnienia.

Dzięki zespoleniu marek Solid Service, Actiev Detachering, EurojobSearch i McDo-It w jedną, będziemy mogli sprawnie i rzetelnie zarządzać pracownikami w Holandii i podnosić poziom pracy Polaków.