Postanowiłeś zarobić więcej w 2020? Postaw na pracę w Holandii

Nowy rok. Nowe postanowienia. Chciałbyś w tym roku zarobić więcej, aby zrealizować swoje cele, zaoszczędzić, albo kupić sobie coś wymarzonego? Ponadto jesteś zorganizowany, punktualny i nie boisz się pracy fizycznej?

McDo-It szuka właśnie Ciebie!

Nie musisz bać się tego, że zostaniesz rzucony na głęboką wodę: zapewniamy opiekę podczas wyjazdów, oferując ubezpieczenie, zakwaterowanie, dojazdy do miejsca pracy, a przede wszystkim zrozumiałą umowę, zgodną z holenderskim prawem.

Jak i gdzie szukać ofert pracy?

Jeśli chcesz wyjechać do Holandii w celach zarobkowych, wystarczy, że będziesz śledzić oferty na bieżąco na naszej stronie www lub na Facebooku. Gdy pojawi się coś odpowiedniego dla Ciebie, po prostu zaaplikuj! Nasze przykładowe oferty pracy to między innymi przerób warzyw i owoców, wykrawanie filetów z kurczaka, sortowanie paczek, produkcja jedzenia czy praca na magazynie.

Jak się przygotować?

Na naszym blogu znajdziesz poradnik co ze sobą zabrać i o czym pamiętać podczas wyjazdu do pracy za granicą. W zależności od pracy, potrzebne Ci będzie odpowiednia odzież robocza. Na pewno przydatne mogą się okazać:

– prawo jazdy,
– zaświadczenia o odbytych kursach i szkoleniach (np. świadectwo ukończenia kursu obsługi wózka widłowego),
– oryginał formularza BSN (SoFi),
– dokument ucznia lub studenta,
– ważny, niezniszczony dowód osobisty
– numer konta bankowego: IBAN i SWIFT – to na nie będzie wpływać Twoje wynagrodzenie, przelewane raz na 4 tygodnie.

Zakwaterowanie

Wynajmujemy mieszkania, które są 3 pokojowe, przeważnie 2, 3, 4-osobowe pokoje. Mieszkania są w pełni wyposażone – lodówki, pralki, naczynia, sztućce itd. Każdy nowy pracownik otrzymuje także czystą pościel, poszewki itp. Tak więc trzeba ze sobą wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy osobiste.
Nie zwlekaj! Weź sprawy w swoje ręce i zarób na swoje marzenia!