Poznaj naszą aplikację!

Przedstawiamy aplikację mobilną McDo-It! To najszybszy i najprostszy sposób sprawdzenia swoich dokumentów i kontaktu z McDo-It. Tworząc ją braliśmy pod uwagę najważniejsze potrzeby naszych pracowników, tak, by maksymalnie ułatwić wszelkie aspekty związane z pracą w McDo-It.

Na wszystkie urządzenia

Nasza aplikacja dostępna jest na urządzenia mobilne działające na najpopularniejszych systemach operacyjnych – Android, iOS oraz Windows Phone. Po ściągnięciu jej z odpowiedniego sklepu należy się zarejestrować, korzystając z danych logowania, które McDo-It wyśle użytkownikowi aplikacji drogą mailową. Po zalogowaniu można korzystać z pełni możliwości, jakie daje aplikacja..

Szybki dostęp do dokumentów

Z aplikacją najważniejsze dokumenty masz

zawsze pod ręką. Za jej pomocą możesz podpisać umowę, sprawdzić swój aktualny plan pracy, złożyć wniosek urlopowy czy sprawdzić rozliczenia wypłaty. Dzięki temu możesz kontrolować swoją pracę czy zarobki w każdej chwili i z dowolnego miejsca!

Kontakt z biurem

Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z biurem McDo-It. Nie musisz już do nas dzwonić ani pisać maili – kontakt przez aplikację będzie znacznie łatwiejszy i szybszy. Masz pytania lub wątpliwości, chcesz poinformować nas o czymś ważnym? Wysyłaj wiadomości z aplikacji, a my odpowiemy najszybciej, jak to możliwe!

Pobierz już dziś

Gorąco zachęcamy do pobrania i korzystania z naszej aplikacji. Z pewnością ułatwi ona współpracę, dlatego warto pobrać ją jak najszybciej! Wystarczy kliknąć w odpowiedni link:

Pobierz instrukcję

Pobierz instrukcję obsługi portalu

 

Android:           https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.ewings.app
iOS:                 https://itunes.apple.com/nl/app/plan4flex/id1125677458?mt=8
Windows:        https://www.microsoft.com/nl-nl/store/p/p4f/9nblggh4s0g1