Praca w Holandii – zrób to z nami!

Jesteś osobą pełną energii, dobrze zorganizowaną i punktualną? Wykorzystaj swój potencjał! McDo-It szuka właśnie Ciebie! Uzbieraj pieniądze na realizację marzeń w krótkim czasie w sposób legalny i bezpieczny. Nie musisz bać się tego, że zostaniesz rzucony na głęboką wodę: zapewniamy opiekę podczas wyjazdów, oferując ubezpieczenie, zakwaterowanie, dojazdy do miejsca pracy, a przede wszystkim zrozumiałą umowę, zgodną z holenderskim prawem.

Jak i gdzie szukać ofert pracy?

Jeśli chcesz wyjechać do Holandii w celach zarobkowych, wystarczy, że będziesz śledzić oferty na bieżąco na naszej stronie www lub na Facebooku. Gdy pojawi się coś odpowiedniego dla Ciebie, po prostu zaaplikuj! Nasze przykładowe oferty pracy to między innymi przerób warzyw i owoców, hodowla pieczarek, naprawa palet, garbowanie skór, zakłady mięsne, logistyka, produkcja świec, zakłady plastików, piekarnia.

Jak się przygotować?

Na naszym blogu znajdziesz poradnik co ze sobą zabrać i o czym pamiętać podczas wyjazdu do pracy za granicą. W zależności od pracy potrzebna Ci będzie przede wszystkim odpowiednia odzież robocza. Na pewno przydatne mogą się okazać także:

– prawo jazdy,

– zaświadczenia o odbytych kursach i szkoleniach (np. świadectwo ukończenia kursu obsługi wózka widłowego),

– oryginał formularza BSN (SoFi),

– dokument ucznia lub studenta,

– ważny, niezniszczony dowód osobisty,

– numer konta bankowego: IBAN i SWIFT – to na nie będzie wpływać Twoje wynagrodzenie przelewane raz na 4 tygodnie.

Ile można zarobić?

Ogólna kwota, którą możesz zarobić, to od 200 do 300 Euro netto na tydzień (już po odliczeniu potrąceń za mieszkanie i podatków). Pracownikom w wieku 18 i 19 lat rekompensujemy stawkę brutto dodatkiem za dojazd do domu rodzinnego odpowiednio po 0,51 i 0,72 Euro na godz., jak również darmowym korzystaniem z mieszkania służbowego i dojazdem do pracy. Pracownicy w wieku 20 – 22 lat otrzymują upust na korzystanie z mieszkania i dojazd do pracy.

Zakwaterowanie

Wynajmujemy mieszkania, które są 3 pokojowe, przeważnie 2, 3, 4-osobowe. Mieszkania są w pełni wyposażone – mają lodówki, pralki, naczynia, sztućce itd. Każdy nowy pracownik otrzymuje także czystą pościel (pobierana jest kaucja zwrotna w wysokości 25 €), poszewki itp. Tak więc trzeba ze sobą wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy osobiste.

Nie zwlekaj! Weź sprawy w swoje ręce i zarób na swoje marzenia!