Wyjedź do Holandii

Praca na umowę w języku polskim, zgodna z prawem holenderskim. Uczciwa i legalna praca bez ukrytych kosztów i niespodzianek.

Legalna umowa w j. polskim

Bezpieczeństwo w Holandii zapewni Ci przede wszystkim umowa sporządzona w języku polskim, zgodna z prawem holenderskim. Umowa podpisywana jest zaraz po przyjeździe na miejsce zakwaterowania i pracy. W Holandii funkcjonuje także biuro, w którym pracują polscy pracownicy, więc wszelkie sprawy związane z urlopami, warunkami pracy czy zakwaterowaniem, będziesz mógł umówić bezpośrednio z polskimi pracownikami McDoit.


Dojazdy do miejsca pracy

Dzięki zapewnionym dojazdom bezpośrednio z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy możesz poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy codzienne transporty, zgodne z godzinami pracy, by pracownicy mogli bezpiecznie i bez obaw dotrzeć na miejsce pracy i z powrotem. Każdy pracownik, który korzysta z zakwaterowania zapewnionego przez pracodawcę ma prawo do korzystania z naszego środka transportu.

Co więcej, gwarantujemy ubezpieczenie zdrowotne, które wynosi € 23,31 netto na tydzień (€ 3,47 na dzień).
Zakwaterowanie
Wynajmujemy mieszkania, które są 3 pokojowe, przeważnie 2, 3, 4 osobowe pokoje. Mieszkania są w pełni wyposażone – lodówki, pralki, naczynia, sztućce itd.

Każdy nowy pracownik otrzymuje także czystą pościel, poszewki itp., tak więc trzeba ze sobą wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy, za pościel pobierana jest kaucja w wysokości 25€.