Zarób więcej, podejmując pracę między 20 sierpnia a 30 września

Okres od września do listopada, dzięki swojej intensywności, cechuje się dużym zapotrzebowaniem na pracowników.

Deficyt na rynku pracy jest wynikiem wielu zmian zachodzących w gospodarce. Firmy chętniej zatrudniają do pracy osoby chcące podjąć pracę na dłuższy czas. Sytuacja przekłada się również na jakość ofert rekrutacyjnych, które są atrakcyjniejsze i dadzą możliwość większego zarobku.

Dlaczego warto podjąć pracę w Holandii akurat pomiędzy 20 sierpnia a 30 września?

Decydując się na pracę za pośrednictwem agencji, kandydat korzysta z szeregu udogodnień –oszczędza czas na szukaniu ofert, formalnościach czy poszukiwaniu lokum. Kolejnym atutem jest możliwość skorzystania ze specjalnych ofert, które pomogą zarobić więcej. Jedną z nich jest bonus, który oferuje nasza agencja dla osób rozpoczynających pracę w okresie pomiędzy 20 sierpnia a 30 września.

Bonus otrzymuje się w formie zniżki na koszty mieszkania oraz transportu w kwocie 80 euro. Taka forma promocji pozwoli zarobić więcej poprzez oszczędność na bieżących wydatkach. Warunkiem otrzymania ulgi jest rozpoczęcie pracy w wyznaczonym terminie oraz kontynuowanie jej przez minimum 6 tygodni.

Najnowsze oferty rekrutacyjne znajdują się na naszym profilu Facebookowym oraz stronie internetowej. Warto rozważyć podjęcie pracy za granicą właśnie teraz, gdy możliwe jest zaoszczędzenie na nieuchronnych kosztach.